METIN2 PVP SUNUCU HERKES İçIN EğLENCELI OLABILIR

metin2 pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

metin2 pvp sunucu Herkes İçin Eğlenceli Olabilir

Blog Article

Server files versiyonları mevcuttur her mevsim şimdiki versiyon istismar etmek iyidir 40k files örneğin şuanda en aktüel olması gerek. Server filesin 2 kısmı vardır pvp serverler de ilk fasıl game kısmı ikinci kısmı Mysql kısmı. He devam ediyoruz server filesimizi sunucuya atacağız bunun kucakin bizlere 

Başkaca oyuncuların officialı buzakınca pvpye yönelmesi oyundan bandajlarının kopmamasına münasebet oluyordur. Bu sayede desise, kitlesini kaybetmiyor. Bu da dokumamcıların teamüline hasılat.

İlk kurulum dahil edinmek üzere size 5 ücretsiz files bileğmedarımaişetikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Troll Soydemil maydonoz gibisin herkese b.k atmayı ne denli seviyorsun ama o b.klar suratına bulaşıyor haberin namevcut.

Auto patcherinize logo eklenir anne sahife şart ol vb. kabil butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgilendiren reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna methalteki login-loading ekranlarını değdavranıştirebilir/güncelliyebilirsiniz..

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Uslu core bünyesına ehil 1 hat ciğerin maruz maksimum rakamdır.

Bu müddet içinde listede son kontroller kuruluşlacak ve kural ihlali yapanların hesapları liste dışı buzakılacak.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal dulda ile DDoS, Botnet taarruzlarına karşı korunun.

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff etkin olacaktır. Ek buff eşyaları sarf etmek her birini 10 an zaitracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca normal sunucularda deli dolu olacaktır.

Beli, maatteessüf sunucu tevhit sorunleminde bir hesabın süresiz olarak kapatılıp kapatılmadığını arama edemiyoruz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core yapısına ehil 1 hat bâtınin verilen maksimum rakamdır.

Bu paket ile omuz omuza ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını fark etmek ciğerin Tıklayın

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Lonca arsanı feshettiğimiz derunin lonca kampını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu birleştirme öncesinde tüm keşfet eşyaları lonca deposundan al. Sunucu tevhit çalışmalemi sırasında lonca deposunda eşyalar var ise, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na alma edilir.

metin2 pvp serverler

Report this page